کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: سه شنبه 30 شهریور ماه 1400 ساعت: 
افزودن به علاقمندی ها

پرلیت منبسط سبک و فوق سبک

کد محصول: -

پرلیت به دلیل چگالی کم ، رسانایی گرمایی ضعیف ، خنثی بودن ، غیر قابل احتراق بودن ، سختی کم ، درخشندگی خوب ، قابلیت جذب و مقاومت در صنایع مختلف بکار میرود که شامل سه رده اصلی ساختمانی ، کشاورزی و صنعتی است و با داشتن بیش از 150 نوع کاربرد اصلی متنوع ترین مصرف را در میان مواد معدنی به خود اختصاص داده است. مصارف پرلیت در کشاورزی ، عایق های صوتی و حرارتی سبک وزن ، پر کنندگی و تهیه بتن سبک میباشد ، پرلیت همچنین در صافی ها و ساینده ها بکار میرود.

جذب صدای بالا و هدایت حرارتی پایین از خصوصیات بارز پرلیت بشمار می رود ، مخلوط پرلیت آزبست و یک ماده چسباننده نطیر گچ به صورت عایق حرارتی بسیار خوبی جهت عایق بندی مخازن و لوله ها تا دمای 1000 درجه سانتی گراد استفاده می شود.

در کشاورزی نیز پرلیت به جهت میزان بالای جذب و نگهداری آب موجب کاهش تبخیر آب شده و خاک رطوبت خود را برای مدت زمان طولانی تری حفظ نموده و مانع از شسته شدن مواد غذایی بر اثر آبیاری زیاد می شودو همچنین با ایجاد خلل و فرج در خاک تبادل مواد غذایی و رشد ریشه را در خاک فزونی می بخشد.

تولید پرلیت در شرکت گچ صنعتی امید سمنان با رنگ و دانسیته (چگالی ) مطلوب از سابقه مناسبی برخوردار است که به عنوان یکی از افزودنی های مجاز به بعضی از انواع گچ های ترکیبی نیز اضافه می شود.

 

وضعیت: موجود
قیمت جدید: ۰ تومان

افزودن به سبد خرید
  • محصولات مرتبط
  • نقد و بررسی
  • فایل های مرتبط
  • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد
  • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول

منوی اختصاصی