کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود به حساب کاربری  \ ثبت‌نام  )
امروز: سه شنبه 30 شهریور ماه 1400 ساعت: 

اخبار و مقالات

تیپ درزگیری

نوار درزگیر (تیپ یا طیف) دیوار خشک یا کناف ، که در واقع یکیاز نامهای تجاری این محصول می باشد ، پوششی برای درز های سازه های پیش ساخته به منظور مسطح سازی و آمادگی سطوح برای رنگ آمیزی می باشد که بدون این نوار رسیدن این مرحله غیر ممکن است . نوار درزگیر (تیپ یا طیف) دیوار خشک یا کناف در انواع مختلف کاغذی ساده و همچنین فایبر گلاس در بازار موجود می باشد.

ادامه مطلب ...

گچ چیست؟

عنوان شناخته شده شیمیایی "دی هیدرات سولفات کلسیم،" گچ شامل کلسیم، سولفور ملزم به اکسیژن و آب است. گچ از مواد معدنی فراوان است و اشکالی از جمله ألبستر دارد .

ادامه مطلب ...

انواع گچ های ساختمانی

گچ پلیمری پاششی را می­توان برای گچ­کاری سطوح بتنی و پوشش دهی سطوح ایجاد شده با صفحات روکش­دار گچی (دیوارهای خشک گچی)و برای ایجاد لایه نهایی سطوح پوشش شده و رفع عیوب پوشش های قبلی گچی( سفید کاری شده ) استفاده کرد. همچنین برای پوشش نهایی دیوارها بر روی لایه روی گچ خاک و برای ایجاد سطوح صیقلی آماده رنگ آمیزی مورد بهره برداری قرار داد.

ادامه مطلب ...

کاربرد های کمترشناخته شده گچ

پودر گچ از حرارت دادن سولفات کلسیم دی هیدرات یا کلسیم سولفات آبدار حاصل میشود. گچ استخراج شده ، خرد شده و حرارت میبیند تا خشک و پودر شود این پودر مورد های مختلف صنعتی، ساخت و ساز و برنامه های کاربردی کشاورزی استفاده می شود.

ادامه مطلب ...
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول